Grožio, masažo ir sporto studija "VIVAM"
Atrask ramybės, grožio, sveikatos oazę

APIE MUS

VACU ACTIV ir ROLL ACTIV

LPG MASAZAS

MASAŽAS

MANIKŪRAS, PEDIKIŪRAS

KOSMETOLOGINĖS PASLAUGOS

NAUJIENOS, AKCIJOS

GROŽIO VAKARĖLIAI

MŪSŲ KOMANDA

LPG MASAZAS

 

Vakuuminis anticeliulitinis masažas su voleliais

Programa B-flexy anticeliulitas

Masažo eigoje organizmas yra veikiamas dviem būdais

-         Vakuumu

-         Mechaniniu masažu

Vakuumas skatina fibroblastų dalijimasį (šios ląstelės yra jungiamojo audinio statybinė medžiaga, o būtent kolageno ir elastino skaidulų pagrindinė sededamoji dalis).

Šios skaidulos formuoja naują karkasą riebalinėms ląstelėms t.y. gerina riebalinio audinio trofiką.

Mechaninis poveikis išmasažuoja giliuosius audinius.Po pirmosios procedūros galima pastebėti ryškų odos struktūros pagerėjimą, o sekančios procedūros dar labiau sustipriną estetinį efektą.

Kurso met rekomenduojama laikytis kai kurių nurodymų.

-         Gerti daug vandens (maždaug 30 ml kiekvienam kūno masės kilogramui)

-         Nevalgyti 2 val pries ir 2 val po procedūros.

Programa “B-flexy anticeliulitas” ne  mažina celiulito simptomus, bet efektyviai ir užtikrintai gydo būtent celiulito atsiradimo priežastis.Procedūra ne tik beskausmė, bet pasižymi atpalaiduojančiu efektu.Poveikis procedūros metu kompleksiškai paskirstomas po visa kūną. Vienos procedūros metu voleliai spėja prabegti po visa kūną ir apdirbti visas problemines vietas. Jei kažkurios kūno vietos reikalauja daugiau dėmesio darbo metodiką parenka specialistas.

Aparatas B-flexy buvo visų pirmą sukurtas terapiniais tikslais, todėl be estetinio poveikio, aparatas suteikia bendrai stiprinantį ir sveikatinantį efektą orrganizmui.

Klientui turint varikozinį venų išsiplėtimą, be paaštrėjimų procedūrą atlikinėti galima, tačiau tai reikalauja didesnio specialist dėmesio.

Procedūra yra visiškai nekenksminga maitinančioms motinoms, visu maitinimo laikotarpiu. Tačiau dėl pakitusio hormoninio fono, pageidaujami rezultatai negalės būti pasekti, bet procedūra bis veiksminga kaip celiulito prevencijos priemonė. Amžiams apribojimų šiai procedūrai near.Programa B-flexy gali būti naudojama ne tik estetiniam figūros kooregavimui, bet ir bendrai organizmo būsenai gerinti.

Realios nuotraukos
Prieš                                                       Po 6 procedūrų

                                Išsilygino, pastangrėjo oda, sumažėjo apimtis, akivaizdūs pokyčiai sėdmenų srityje, procedūros tęsiamos toliau, celiulito stadija didelė ir be 15 procedūrų neišsiversime. Viso kūno masažas 1 k. 45 eur

APIE MUSVACU ACTIV ir ROLL ACTIVLPG MASAZASMASAŽASMANIKŪRAS, PEDIKIŪRASKOSMETOLOGINĖS PASLAUGOSNAUJIENOS, AKCIJOSGROŽIO VAKARĖLIAIMŪSŲ KOMANDA